04.03 (poniedziałek)


06.03 (środa)


07.03 (czwartek)

Miętha – intrygujący duet, który tworzą wokalista i autor tekstów Skip oraz producent muzyczny AWGS. Kreowane przez nich brzmienie balansuje na styku różnych gatunków, dlatego umieszczanie ich twórczości w szufladkach byłoby dla zespołu krzywdzące. Na swoim koncie mają trzy albumy długogrające: Audioportret – napisany w ciągu pierwszego pół roku znajomości – Szum i 36,6. Pojawiali się we wspólnych utworach z najpopularniejszymi raperami rodzimej sceny (Paluch,Otsochodzi, Miły Atz), jak i z czołowymi artystami sceny popowej (Sanah, Vito Bambino, Natalia Szroeder). Do 2022 roku Skip i AWGS związani byli z wytwórnią Asfalt Records, obecnie współpracują z Sony Music Entertainment Poland gdzie pod nowa banderą ukazał się najnowszy album o tytule “Mięthlik”.


08.03 (piątek)

Gęsty, głęboki głos i teksty wyrywające z człowieka duszę. Kompozytor, autor tekstów i gitarzysta – Sławomir Przybył. W swojej muzyce łączy tradycje piosenki autorskiej, jazzu, rocka oraz bluesa. Współpracował z Nosowską, grał z Mazolewskim, dzielił scenę z Zawiałow. Występował w Jarocinie, grał na Pol`and`Rock`u, zgarnął najwyższy laur na FAMIE. W utworach Przybyła usłyszymy pełnokrwiste autorskie kompozycje zaaranżowane na dwie gitary, kontrabas, trąbkę, skrzypce, akordeon oraz perkusję.

Improwizacja, osobliwa dramaturgia, łamanie utartych konwenansów i zabawa z publicznością… Zapiszcie datę i przyprowadźcie znajomych w ten wyjątkowy wieczór! Nie możecie tego przegapić!


09.03 (sobota)


10.03 (niedziela)

Agata Radziszewska – głos młodego pokolenia. Z muzyką związana jest od dzieciństwa, a pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher utworem „Dotknąć nieba”, a kontynuacja współpracy z FONOBO Label zaowocowała EP-ką „Młodzi”. Na początku 2023 roku ukazało się cyfrowe wydanie EP-ki „Spadam”, którą promują single „O nie!” oraz „2/10”. EP-ka została doceniona przez dziennikarzy muzycznych i fanów Agaty, głównie dzięki osobowości artystki i radosnym brzmieniom, kontrastującymi z tekstami poruszającymi m.in. tematykę zdrowia psychicznego. „2/10” stało się hitem w momencie, w którym twórczyni podzieliła się jego przedpremierowym fragmentem na TikToku. Nagranie w niecałą dobę zobaczyło prawie pół miliona osób, a obecnie utwór w serwisie Spotify odsłuchano prawie 700 tys. razy.

Kamil Kempiński – singer-songwriter, który wszystkie swoje piosenki tworzy w domowym zaciszu z gitarą. W 2020 roku wziął udział w akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydał bardzo dobrze przyjęty singiel „Ostatnia piosenka o tobie” (numer ma 1,3 mln odtworzeń w Spotify!). W 2023 roku wokalista miał okazję wystąpić na festiwalu Great September. Klub, w którym się zaprezentował, był wypełniony po brzegi, a fani artysty wykrzykiwali słowa wszystkich jego piosenek, czasami nawet go zagłuszając. Następnie wydał swoją debiutancką EP-kę „Sabotażysta”, która w tydzień od premiery została przesłuchana prawie 400 tysięcy razy. Kamil Kempiński został także ambasadorem programu GLOW Polska Spotify. Wszystkie jego teksty są mocno personalne: śpiewa o sobie w słowach, których często sami boimy się przed sobą wypowiedzieć.