LHS wraz z Parasite Gallows Booking zaprasza na dwa polskie koncerty niesławnej, francuskiej formacji Hell Militia. W ramach mini-trasy „Second Coming of the Pigs” francuscy piewcy nihilizmu wystąpią w 7 marca w Warszawie i 8 marca w Poznaniu. Obok nich na scenie zobaczymy toruński Angrrsth oraz poznańskie Above Aurora, w przededniu wydania najnowszego albumu. Zapowiadają się dwa obskurne misteria wyjątkowo spójne w formie, jak i treści.

Hell Militia (black metal, Francja)
Stolica Francji kojarzy się z miłością, ale pochodzący stamtąd kwintet zdecydowanie nie. Na początku XXI w. Hell Militia wymieniani jednym tchem z Antaeus, Deathspell Omega, Arkhon Infaustus czy Mutiilation, zwrócili uwagę świata na francuską szkołę black metalu. Ohydne, kakofoniczne riffy i opętana, odrażająca atmosfera niewątpliwie zapisały się trwale w nowym rozdziale historii BM. 
Charakterystyczna praca gitar, duszne średnie tempa i gęsty nihilizm będący znakiem rozpoznawczym Hell Miliitia wybrzmiewają również na najnowszym albumie „Hollow Void” (Season of Mist, 2022) – bardzo udanym powrocie Francuzów po 10-letnim letargu.
„Hollow Void” (Season of Mist, 2022): https://www.youtube.com/watch?v=5ZsvaCTuZUY
„Last Station on the Road to Death” (Debemur Morti, 2010): https://youtu.be/S-vjv2fRals

Above Aurora (black metal, Polska)
Pochodzący z Poznania duet Above Aurora to naturalni towarzysze Francuzów na tych dwóch sztukach. Od swego zarania przekuwają na dźwięki wszelki ból, rozczarowanie i marność. Już 15 marca, nakładem niemieckiej wytwórni War Anthem/Cudgel Entertainment ukaże się ich najnowszy, trzeci album „Myriad Woes” zrealizowany w Antisound (Michał „Neithan” Kiełbasa) i masterowany w Heinrich House (Filip „Heinrich” Hałucha). 
Live @ VooDoo, Warszawa (2023): https://youtu.be/9nFaUHfxvFM 
„The Shrine of Deterioration” (Pagan Records, 2020): https://youtu.be/Dk4ZeLtbMNg 
“Path to Ruin” EP (Pagan Records, 2018): https://youtu.be/pYGRVrmT06E

Angrrsth (black metal, Polska)
Toruński kwartet wbił się szturmem na polską scenę raptem kilka lat temu EPką „Znikąd” (Godz ov War, 2018) i w stosunkowo krótkim czasie zdobył rozpoznawalność i kontynuował swoją drogę „Donikąd” (2021), a następnie „W Czeluść” (2022). W ich twórczości opartej na blackmetalowym kręgosłupie nie brak odważnych aranżacji i dynamiki, a siłę rażenia wzmagają niepokojące, ale i zapadające w pamięć polskie liryki.