Tytuł trasy artystów pochodzi od nagranej przez nich piosenki „W innym kolorze”, która trafiła na debiutancką EP-kę Kamila Kempińskiego pt. „Sabotażysta”.

Agata Radziszewska – głos młodego pokolenia. Z muzyką związana jest od dzieciństwa, a pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher utworem „Dotknąć nieba”, a kontynuacja współpracy z FONOBO Label zaowocowała EP-ką „Młodzi”. Na początku 2023 roku ukazało się cyfrowe wydanie EP-ki „Spadam”, którą promują single „O nie!” oraz „2/10”. EP-ka została doceniona przez dziennikarzy muzycznych i fanów Agaty, głównie dzięki osobowości artystki i radosnym brzmieniom, kontrastującymi z tekstami poruszającymi m.in. tematykę zdrowia psychicznego. „2/10” stało się hitem w momencie, w którym twórczyni podzieliła się jego przedpremierowym fragmentem na TikToku. Nagranie w niecałą dobę zobaczyło prawie pół miliona osób, a obecnie utwór w serwisie Spotify odsłuchano prawie 700 tys. razy.

Kamil Kempiński – singer-songwriter, który wszystkie swoje piosenki tworzy w domowym zaciszu z gitarą. W 2020 roku wziął udział w akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydał bardzo dobrze przyjęty singiel „Ostatnia piosenka o tobie” (numer ma 1,3 mln odtworzeń w Spotify!). W 2023 roku wokalista miał okazję wystąpić na festiwalu Great September. Klub, w którym się zaprezentował, był wypełniony po brzegi, a fani artysty wykrzykiwali słowa wszystkich jego piosenek, czasami nawet go zagłuszając. Następnie wydał swoją debiutancką EP-kę „Sabotażysta”, która w tydzień od premiery została przesłuchana prawie 400 tysięcy razy. Kamil Kempiński został także ambasadorem programu GLOW Polska Spotify. Wszystkie jego teksty są mocno personalne: śpiewa o sobie w słowach, których często sami boimy się przed sobą wypowiedzieć.