Gorgonzolla, to warszawski zespół działający od 2013 roku. Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać zespół, który tworzy grupa przyjaciół.

Wydana w kwietniu 2016 roku, debiutancka płyta pod tytułem 'Eksploatowani’, zaprowadziła grupę na scenę Pokojowej Wioski Kryszny na 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK, gdzie otrzymała wysokie noty w recenzji. Krążek uznano za jeden z mocniejszych debiutów 2016 roku.

Na początku października 2019 roku, Gorgonzolla wydała drugi album, pod tytułem 'Konsumpcja’, promowany singlami 'Czołgi’, 'Popiół’, 'Zagubieni’ i tytułowa 'Konsumpcja’. Również w 2019 roku, Gorgonzolla pojawiła się na scenie Wiewiórstocku, gdzie przyciągnęła ogromną ilość słuchaczy, a pod koniec 2019 roku, pismo Teraz ROCK, ogłosiło Gorgonzollę jedną z nadziei na 2020 rok.

Zespół ma za sobą również wspólne koncerty z takimi grupami jak: KSU, Closterkeller, Luxtorpeda, Kabanos, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa czy Zenek Kupatasa.

Obecnie grupa pracuje nad trzecim albumem, którego tytuł to ”Zabawne?”.

Krążek jak dotąd promują trzy single: ”Potwór z szafy”, Ryba psuje się od głowy feat. Mada” i ”Podróżnik”. Dwa z trzech singli można było usłyszeć na koncercie Gorgonzolli na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival 2022.

TainT to zespół czterech, pochodzących z Pszczyny muzyków pełnych determinacji, ekspresji i energii scenicznej . Wykonują muzykę z pogranicza Alternative Groove Metal oraz Nu-Metal. Istnieją od 2014 roku, jednak obecny skład uformował się początkiem 2020 roku z wydaniem płyty ”Under Control”.

Zostali wyróżnieni podczas Jeleniogórskiej Ligi Rocka, weszli do ścisłego finału ANTYFESTU ANTYRADIA 2022, tym samym zaprezentowali się przed dużą publicznością na scenie warszawskiej Progresji, przeżyli również pierwszy zagraniczny koncert, podczas festiwalu Bautzener Frühling w Niemczech.