27.02 (wtorek)


29.02 (czwartek)

Zespół Lorein to kwintesencja gitarowego grania z brytyjskim zacięciem oraz indie-rockową duszą. Na swoim koncie mają ponad setkę zagranych koncertów oraz cztery albumy studyjne, pośród których znalazły się hity tj. Fale, Dźwięki Rozstania, Bezmiłość.
Grupa gra w całości autorską muzykę z polskimi tekstami, a ich brzmienia zakrawają o brit pop, indie-rock, a nawet elementy muzyki shoegazowej.

Lorein to duet, który tworzą wokalista-założyciel Łukasz 'Lanietz’ Lańczyk, który w czasie swojej kariery zaprowadził zespół do finału programu 'Must be the music’, oraz gościnnie występował w zespole Myslovitz, oraz Aleksander Kaczmarek, gitarzysta i producent, który swoją działalność muzyczną rozpoczął w Londynie.

Zespół na żywo występuje w czwórkę, gdzie jest wspierany przez Marka 'RY’ Radziminskiego (perkusja), oraz Szymona Przybysza (gitara basowa).

Wiosenna trasa to kontynuacja zeszłorocznej premiery ich najnowszego albumu 'Próba przeczekania wiatru’, na której znalazły się takie kompozycje jak: Gwiezdny Pył, Bezmiłość, Sen Nocy Letniej. Wszystkie ciepło przyjęte przez słuchaczy oraz ogólnokrajowe rozgłośnie radiowe takie jak; Trójka, Muzo FM, Eska Rock.


01.03 (piątek)

Koncert X to spektakularne choć także nieco intymne spotkanie Natalii Nykiel z odbiorcami jej twórczości, którzy towarzyszyli jej przez ostatnią dekadę. Jedna z najbardziej zjawiskowych i nieprzewidywalnych artystek polskiej muzyki tym nieoczywistym recitalem rozpoczyna świętowanie dziesięciolecia swojej scenicznej obecności. W dniu swoich osiemnastych urodzin Natalia Nykiel zaśpiewała „Trouble” na scenie The Voice of Poland rozpoczynając tym samym jedną z najbardziej zaskakujących i nieoczywistych karier. Koncert X będzie podsumowaniem twórczości dziewczyny okrzykniętej przed laty księżniczką electropopu. Będzie powrotem do korzeni, manifestem niezależności w dniu dzisiejszym i spojrzeniem w przyszłość. Koncert X to największe hity artystki, zaskakujące aranżacje ale także utwory, których się nie spodziewacie. Przed nami muzyczna podróż od „Lupus Electro”, „Discordii”, „Origo” aż po ostatni album „Regnum”.

Po niezwykle udanym sezonie tak wydawniczo, jak i festiwalowo, Dawid Tyszkowski zapowiada na marzec 2024 roku trasę koncertową “Mój Kot Zaginął Tour” z którą odwiedzi 8 polskich miast: Poznań, Toruń, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź i Warszawę.

Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy.


02.03 (sobota)


03.03 (niedziela)

Pochodzący z Belgii John Apashe to artysta o niesamowicie różnorodnym i unikalnym stylu muzycznym. Jego połączenie muzyki klasycznej z elektroniką tworzy niepowtarzalne doznania dźwiękowe. Utwory, takie jak „No Twerk”, „Battle Royale” czy kultowy remix „Backstreet Boys”, zdobyły szerokie uznanie i były wykorzystywane w różnych produkcjach filmowych i reklamowych. W 2018 roku Apashe zdobył nagrodę Electronic EP of the Year na kanadyjskich nagrodach GAMIQ za swój projekt Requiem.

Jeden z najwnowszych projektów artysty, Renaissance LP, został stworzony wraz z 69-osobową Praską Orkiestrą Symfoniczną. Orkiestra nagrała oryginalne kompozycje Apashego, który następnie zremiksował je ze swoimi elektronicznymi smaczkami. Na tym albumie muzyk współpracował również z cenionymi artystami, takimi jak Tech N9ne, wifisfuneral i rosyjskim raperem Instasamka, który wystąpił również w teledysku do utworu „Uebok (Gotta Run)”.