Zespół Lorein to kwintesencja gitarowego grania z brytyjskim zacięciem oraz indie-rockową duszą. Na swoim koncie mają ponad setkę zagranych koncertów oraz cztery albumy studyjne, pośród których znalazły się hity tj. Fale, Dźwięki Rozstania, Bezmiłość.
Grupa gra w całości autorską muzykę z polskimi tekstami, a ich brzmienia zakrawają o brit pop, indie-rock, a nawet elementy muzyki shoegazowej.

Lorein to duet, który tworzą wokalista-założyciel Łukasz 'Lanietz’ Lańczyk, który w czasie swojej kariery zaprowadził zespół do finału programu 'Must be the music’, oraz gościnnie występował w zespole Myslovitz, oraz Aleksander Kaczmarek, gitarzysta i producent, który swoją działalność muzyczną rozpoczął w Londynie.

Zespół na żywo występuje w czwórkę, gdzie jest wspierany przez Marka 'RY’ Radziminskiego (perkusja), oraz Szymona Przybysza (gitara basowa).

Wiosenna trasa to kontynuacja zeszłorocznej premiery ich najnowszego albumu 'Próba przeczekania wiatru’, na której znalazły się takie kompozycje jak: Gwiezdny Pył, Bezmiłość, Sen Nocy Letniej. Wszystkie ciepło przyjęte przez słuchaczy oraz ogólnokrajowe rozgłośnie radiowe takie jak; Trójka, Muzo FM, Eska Rock.

Support: RY (Radzi Yminski)
Radzi Yminski to muzyczne alter ego Marka Radzimińskiego, artysty, kojarzonego z takimi zespołami jak Lorein czy Zielone Ludki. Tym razem Radzi Yminski powołał do życia swój autorski projekt od podstaw, tworząc muzykę przy użyciu głosu, gitary i loopów, komponując wszystkie piosenki i teksty samodzielnie.
Jesienią 2023 roku premierę miał debiutancki album „Elektryczna Mrówka”. Jest to połączenie psychodelicznych loopów, elektroniki i rockowego brzmienia gitary.

„Elektryczna mrówka” spotyka się z bardzo dobrym odbiorem wśród słuchaczy, a utwory „SOS” i „Teraz” znalazły się wśród najciekawszych muzycznych odkryć od niezależnych polskich artystów według redakcji Spotify.