The O’Reillys and the Paddyhats to wyjątkowa formacja, która od lat nadaje irlandzkiemu folk punkowi świeże i nietuzinkowe oblicze. Gdziekolwiek się nie pojawią, tam panuje dobry nastrój i kameralna atmosfera. Skoczne brzmienia, mocarne gitary i wspólna pasja do głośnych imprez to składniki, które niejednokrotnie doprowadzały żądnych bisu fanów do zdarcia gardeł! Występ siedmiu muzyków z zespołu jest jednym z tych, którego nigdy nie zapomnisz!

Zespół The O’Reillys and the Paddyhats jest współczesnym przykładem tego, jak niesamowity efekt można osiągnąć poprzez łączenie różnych instrumentów, takich jak gitara elektryczna, skrzypce oraz akordeon. Dla muzyków nie ma znaczenia czy swoje koncerty grają w dużym klubie czy w małym podziemnym pubie, ponieważ wszystkie ich piosenki są wykonywane z niepohamowaną pasją i surową autentycznością, zabierając publiczność w irlandzką podróż pełną opowieści, historii i alkoholu. Gdy tylko The O’Reillys & the Paddyhats zaczną grać, przeniesiesz się na chwilę do starego, celtyckiego pubu i poczujesz napływ prawdziwego irlandzkiego folk punka w swojej głowie, nogach i duszy!

Supportem podczas całej trasy będzie The Rumpled, a dodatkowo we Wrocławiu, Zabrzu i Poznaniu zagra Prawda!

The Rumpled to zespół muzyczny, który zyskał popularność dzięki swojej wyjątkowej mieszance folkowych i celtyckich brzmień. Grupa powstała we Włoszech i jest znana z energicznych występów na żywo, które często łączą tradycyjną muzykę irlandzką, szkocką i bretońską z nowoczesnymi elementami rocka i punka.

Muzyka Prawdy charakteryzuje się mocnymi, dynamicznymi kompozycjami, w których wyraźnie słychać wpływy punk rocka oraz rocka alternatywnego. Zespół słynie z intensywnych i emocjonalnych występów na żywo, podczas których tworzą silną więź z publicznością.