06.02 (wtorek)


08.02 (czwartek)


09.02 (piątek)

Ralph Kaminski żegna się z projektem „Bal u Rafała” i zapowiada pięć specjalnych koncertów na początku 2024 roku. Wydarzenia odbędą się w Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu. 

„Projekt „Bal u Rafała” przechodzi do historii. Porwiemy Was do tańca jeszcze na pięciu specjalnych koncertach, a każdy z nich to będzie „Bal” nad bale – La Grande Finale! Szykujcie więc swoje najbardziej widowiskowe kreacje, przybywajcie i bądźcie gotowi odpiąć wrotki!
Do zobaczenia! R.”

Najnowsza płyta Ralpha zatytułowana „Bal u Rafała” ukazała się 31 sierpnia 2022 roku. Album zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Przez ponad rok Ralph & My Best Band In The World odwiedzili z „Balem” największe polskie festiwale, amfiteatry miast i miasteczek, kluby i domy kultury, grając łącznie ponad 100 koncertów.We wrześniu 2023 roku Ralph zaprezentował utwór „Ponad wszystko, mimo wszystko”, który powstał z okazji 20-lecia działalności Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej. Tekst do piosenki napisał Jacek Cygan, a w nagraniach wzięli udział także podopieczni fundacji. Piosence towarzyszy klip w reżyserii i z udziałem Ralpha, w którym wystąpili: podopieczni fundacji, Anna Dymna oraz m.in. Magdalena Cielecka, Jann, Joanna Kulig, Magdalena Popławska, Irena Santor, Mery Spolsky, Zbigniew Zamachowski.

Tymek wyrusza w trasę z drugą odsłoną swojego kultowego albumu. Wydawnictwo to ekscytująca podróż po różnorodnych brzmieniach muzyki klubowej. To również znakomity przykład artystycznej eksploracji dźwięków i rytmów charakterystycznych dla imprezowej sceny muzycznej połączonej z rapem oraz popem. Za produkcję albumu odpowiedzialny jest jeden producent, Distroke.


10.02 (sobota)

Francuski Honesty promuje swój najnowszy album Wargame as DNA. To spadkobierca Onesta która na scenie Hardcore ma już swoją markę

Brytyjski zespół Ballkick prezentuje swój EP History Makers. Bazująca w Londynie grupa gra ostrą i bezkompromisową odmianę hardcore punk. Ich teksty poruszają aktualne problemy społeczne i polityczne, a ich muzyka jest pełna agresji i mocy.

Polski zespół Backhand Slap z Trójmiasta i Tczewa właśnie wydał swój EP Cantona. Gra szybki i złośliwy hardcore punk. Ich utwory są krótkie, ale za to bardzo intensywne.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na żywo trzy świetne zespoły, które na pewno Was zaskoczą i zachwycą.


11.02 (niedziela)