Zespół Pull The Wire odkłada na wieszak kowbojski kapelusz i wyrusza w piracki rejs! Razem z nimi na scenie wystąpi Antyrefleks.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

AntyRefleks – grupa przyjaciół z Żyrardowa, która za pomocą rockowych riffów, klimatycznych uniesień i słodko-gorzkich obserwacji rzeczywistości tworzy miejsce do wspólnej zabawy. Mają wysokie aspiracje i przystojnego perkusistę. Kiedyś prawie zagrali koncert z Metallica (co prawda Metallica się nie zgodziła, ale chłopaki byli gotowi!). Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor i Patryk – tak ich nazywają ich dziewczyny, chłopaki, matki i kochanki. Potrafią naprawdę dużo, ale wzięli się za muzykę.