Przegląd najciekawszych wydarzeń w nadchodzącym tygodniu.

02.02 (piątek)

Koncert z okazji 15 rocznicy wydania płyty Styl Życia G’N.O.J.A.

Już 02/02/24 ponownie wystąpi dla Was: Peja/ Slums Attack, którego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 600 tyś egzemplarzy zaś sam artysta został dwa razy nominowany do nagrody Fryderyka w tym raz został jego laureatem. Peja to raper, autor tekstów i producent muzyczny. Na swoim koncie ma 25 złotych i platynowych wyróżnień za albumy długogrające. 

Współpracował z ikonami amerykańskiej sceny takimi jak: Jeru the Damaja, Onyx, Masta Ace, EDO G, Kool G Rap, Chi Ali, Big Shug E.D.I. Mean czy Smoothe da Hustler. Grał na jednej scenie z Public Enemy i Ice-T. Zagrał blisko 200 zagranicznych koncertów na terenie Europy oraz w USA i Kanadzie. 


03.02 (sobota)

WIR nie jest zwykłą serią imprez. To święto muzyki klubowej, na które ściągamy do Tamy elitę światowej elektroniki.

W czasie swojej ponad 20-letniej obecności na scenie Sam Paganini współpracował z tak cenionymi oficynami, jak Plus8, Cocoon czy Drumcode. Jego występy należą do najbardziej pożądanych przez promotorów z całego świata. Porywające, seksowne i mrocze sety doskonale odpowiadają oczekiwaniom słuchaczy. Utwór „Rave” z jego entuzjastycznie przyjętego albumu Satellite natychmiast stał się ponadczasowym klasykiem. Od przełomowego wydania „Zoe” w 1996 r., stylistyczne eksperymenty Paganiniego nie tracą na sile, wiodąc przez wyjątkowe płyty wydane w najlepszych wytwórniach.


04.02 (niedziela)

Blue Jazz Orchestra zaprasza na koncert o miłości! „Jazz is in the Air” będzie muzyczną podróżą po jazzowych standardach i najpiękniejszych miłosnych utworach. 4 lutego w Blue Note wybrzmią takie utwory jak „My Funny Valentine” czy „Fly Me to The Moon” wykonane przez zespół w big-bandowych aranżacjach.

Blue Jazz Orchestra to zespół, który powstał przy poznańskim klubie Blue Note. Kierownikiem artystycznym jest Piotr Scholz – uznany kompozytor, gitarzysta, dyrygent i wykładowca. BJO to elitarna orkiestra jazzowa, która gromadzi utalentowanych i doświadczonych muzyków związanych z poznańskim środowiskiem muzycznym. Artyści byli wielokrotnie nagradzani na prestiżowych konkursach i występowali na znanych festiwalach jazzowych. Blue Jazz Orchestra to jedyna w Polsce profesjonalna orkiestra jazzowa działająca przy klubie muzycznym.