Czas zaplanować muzyczny relaks nad jeziorem Kierskim! Muzyka, bliskość natury i odpoczynek od zgiełku miasta to słowa najtrafniej charakteryzujące Edison Festival. W pierwszy weekend lipca, na dwóch scenach w podpoznańskim Baranowie, zagrają legendy polskiej muzyki oraz autorzy i autorki przebojów ostatnich miesięcy. Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski i Maks Łapiński to pierwsze potwierdzone gwiazdy festiwalu, który odbędzie się w dniach od 5 do 6 lipca.

Festiwal okrzyknięty przez jego stałych bywalców „najlepszą podpoznańską domówką” powraca po raz szósty i ponownie zaprasza na koncerty czołówki polskich artystek i artystów. Pierwszymi ogłoszonymi nazwiskami Edison przypomina też, że w jego DNA nieustannie obecna jest potrzeba odkrywania nowych, intrygujących twórców na krajowej scenie muzycznej.

Wraz z kolejnymi ogłoszeniami programu, ujawnione zostaną szczegóły stref specjalnych, w tym food courtu, stref partnerskich czy cieszącej się dużym zainteresowaniem podczas Edison Festival 2023 strefy rodzinnej.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie.

Harmonogram koncertów:
5.07.2024 – Edyta Bartosiewicz, Dawid Tyszkowski, Maks Łapiński
6.07.2024 – Natalia Szroeder, Daria Zawiałow