Środowy poranek przyniósł nam powiew świeżości na ryku muzycznym. „Umrzesz tak jak ja” to pierwszy singiel zespołu ATLVNTA. Jest to nowy projekt muzyczny Katarzyny Golomskiej i Kamila Durskiego. Wcześniej byli znani pod nazwą Lilly Hates Roses, pod mianem którego w 2013 roku wydali album „Something to Happen”.

ATLVNTA ma mocny elektroniczny beat połączony z alternatywnym rapem. Za muzykę odpowiada Kasia Golomska, Kamil Durski i Michał Fox Król.

„Umrzesz tak jak ja” to singiel zapowiadający płytę, której premiera będzie miała miejsce zapewne jeszcze w tym roku. Utwór porusza problem miłości i śmiertelności. To nihilistyczna opowieść o życiu, którego końcem zawsze jest zgon, więc nie powinien budzić w nas strachu. Widmo nieuchronnego końca w pewien sposób mobilizuje ludzi do działania. Wokaliści zachęcają do spełniania marzeń, bo nie wiemy, jaka przyszłość nas czeka. Życie ma się jedno i trzeba z niego korzystać, nie obracać się za siebie.

Teledysk został nagrany w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Rozpoczyna się od wniesienia trumny na barkach czterech mężczyzn, co wprowadza widza w odpowiedni nastrój. Reżyserem klipu jest Maciej Adamczyk, autor m.in. „Nie mamy czasu” Darii Zawiałow i „Backstage” PRO8L3M.