Grzegorz Kupczyk – 40 lat na scenie! – (CETI, Non Iron, Dorosłe Dzieci, ex-Turbo), jeden z prekursorów hard rocka i heavy metalu w Polsce zaśpiewa najlepsze numery z czasów występów w Turbo, oraz po raz pierwszy nowe kompozycje z solowej płyty!

Zespół wystąpi w składzie:
Grzegorz Kupczyk – wokal
Ornette – gitara basowa
Paweł Gunsess Oziabło – gitara
Łukasz Marek – perkusja

Więcej wiadomości i plany koncertowe zespołu:
https://www.facebook.com/GrzegorzKupczykOfficial
__________________________________

Destroyers – został założony w 1985 roku w Bytomiu. Grają heavy i thrash metal. Zespół z powodzeniem koncertował czterokrotnie na kultowym festiwalu w Jarocinie (1986, 1987, 1988 i 1989) oraz kilkukrotnie na Metalmanii. Grali wspólne koncerty ze światowymi gwiazdami metalu: Kreator, Helloween, Running Wild, OverKill, Sodom. Wiele razy dzielili scenę z najlepszymi w Polsce formacjami: TSA, KAT, Turbo, Vader, Acid Drinkers, Dragon. Mają na koncie nagrane trzy studyjne płyty, i z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Skład zespołu:
Marek Łoza – wokal
Dominik Dudała – gitara
Krzysztof Kłosek – gitara basowa
Łukasz Szpak – perkusja

Więcej wiadomości i plany koncertowe zespołu:
https://www.facebook.com/DestroyersPl
__________________________________

Axe Crazy – heavy metalowy zespół Axe Crazy powstał w 2010 roku. W 2014 wydał własnym sumptem debiutancką EP „Angry Machines”, która w 2016 ukazała się także na winylu nakładem niemieckiej wytwórni Pure Steel Records. Drugi album „Ride On The Night” ukazał się w 2016 roku dzięki greckiej wytwórni No Remorse Records a w 2017 w wersji winylowej, wydanej samodzielnie przez zespół (Crazy Records). W 2019 premierę miał trzeci album „Hexbreaker” wydany samodzielnie przez zespół na CD (Crazy Records) oraz w 2020 roku w wersji winylowej w barwach holenderskiej wytwórni Metal Warrior Records. Także w 2020 brazylijska wytwórnia Classic Metal Records wydała wszystkie trzy dotychczasowe albumy zespołu, wzbogacone o bonusy koncertowe i teledyski. W 2023 roku Axe Crazy nagrał czwarty album zatytułowany „Creatures On The Hunt”, wydany na CD przez Crazy Records. Zespół dużo koncertuje, pojawił się także na kilku zagranicznych festiwalach (Trveheim Festival, Metalheadz Open Air) oraz dzielił scenę z min. Manilla Road, Satan, Praying Mantis, Q5, Witchfynde, Tysondog, Mindless Sinner, Pokolgep, Blitzkrieg, Jag Panzer, Skull Fist, Evil Invaders, Holy Mother, Crystal Viper, Visigoth, Midnight Priest, Air Raid, Roadhog, Hellhaim.

Skład zespołu:
Adrian Bigos – gitara, wokal
Jacek Boroń – bas, wokal
Stanley Cioska – wokal
Grzegorz Kozikowski – perkusja
Robson Bigos – gitara, wokal