Cory Henry jest synonimem muzycznej doskonałości nosząc prestiżowy tytuł artysty, kompozytora, producenta i multiinstrumentalisty nagrodzonego Grammy. Jego mistrzostwo na klawiszach jest bezprecedensowe, co czyni go pionierem kształtującym przyszłość muzyki. Czterokrotny zwycięzca Grammy, trzykrotnie nominowany jako solowy artysta, także w tym roku jako najlepszy alternatywny album jazzowy za „Live at the Piano”. 

Jego duch współpracy nie zna granic, łącząc siły z takimi gwiazdami jak Imagine Dragons, Smino i Lucky Daye. Jednak to najnowszy album Cory’ego, „Church”, naprawdę oddaje jego artystyczny styl. To składające się z 23 utworów arcydzieło muzyki gospel, wzbogacone talentem Raphaela Saadiqa, zespołu The Ton3s oraz poruszającą duszę obecnością jego babci i zmarłej matki, stanowi kronikę podróży młodego mężczyzny, który rozpoczyna swoje życie w Brooklynie w Nowym Jorku. 

Fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują jego światowej trasy koncertowej „Music For Yo Soul! 2024”. Od wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej, po urzekające występy na najważniejszych festiwalach muzycznych – muzyczna odyseja Cory’ego Henry’ego nie zna granic.