Adi Oasis to francusko-karaibska wokalistka, basistka i producentka grająca soul, funk i R&B. Od rozpoczęcia kariery solowej w 2018 roku zdobyła uznanie krytyków i fanów dzięki swoim niesamowitym występom na żywo, a także wybitnemu wokalowi, spektakularnej, funkowej grze na basie i retro-futurystycznemu brzmieniu. 

Koncertowała na całym świecie występując u boku takich artystów jak Lenny Kravitz, Masego, Anderson .Paak, Thundercat, Gilles Peterson, Yasiin Bey. Jej singiel „Whisper My Name” pojawił się w projekcie COLORS. 

Na jej najnowszym albumie „Lotus Glow” można usłyszeć takich gości specjalnych jak KIRBY, Leven Kali, Jamila Woods i Aaron Taylor. To jak dotąd jej najbardziej osobiste, a także najbardziej polityczne, dzieło. „Tematycznie mój nowy album jest bezkompromisowy, a jednocześnie wrażliwy i bardziej polityczny, ponieważ jestem czarną imigrantką i to są moje prawdy”. Tytuł albumu podsumowuje podróż Adi, od dorastania w paryskich projektach do bycia czarnoskórą imigrantką w Ameryce. „Lotus Glow reprezentuje kwiat, którym rozkwitłam, artystkę, nad którą pracowałam całe życie. Blask to miejsce, do którego zmierzam. To moje przeznaczenie”.