ABOMINATED – Death Metal w klimacie tuzów sceny Europejskiej lat 90. Do tej pory nagrali ciepło przyjęte demo „Decomposed” wydane nakładem Prior Satanae Production, a niedawno zaprezentowali swój potencjał na pierwszej długogrającej płycie pod tytułem „Traumatic Putrefaction”, którą wydali w Godz Ov War Productions.

➡️https://www.facebook.com/abominateddeath
➡️https://www.metal-archives.com/bands/Abominated/3540480296
🔊 Decomposed [Demo 2021]: https://www.youtube.com/watch?v=hrxc_S9xVKw
🔊 Traumatic Putrefaction [LP 2023]: https://www.youtube.com/watch?v=QY7lDZ1JKx4

🔴 LAST RIOT – Pniewska kapela grająca szeroko pojęty Metalcore, z zalążkami Deathcoru, oraz Djentu. Jesteśmy zespołem który stara się nie klasyfikować muzyki, jednocześnie łącząc szeroko gatunkowość w naszej twórczości. Każdy z członków zespołu odpowiada za pewną barwę w zespole, której efektem jest unikatowe brzmienie. W 2020 roku ukazał się nasz pierwszy singiel o nazwie „Wannabe”, który przedstawił pierwotne brzmienie Last Riot. Od początku naszej działalności udało nam się zebrać materiał na album, oraz Epk’e.

➡️https://www.facebook.com/LastRiotBand
➡️ https://www.instagram.com/last.riot.official
🔊BLEEDING ARTISTRY: https://fanlink.to/Bleeding_Artistry
🔊I WAS ROSE, YOU WERE THORN (FULL EP): https://youtu.be/IUaeO92Orjk?si=Murs8KCSNRfvWsph

🔴 SCAREGOD / Kraków -Krakowski death metalowy zespół założony w 2022 roku. Inspirując się klasykami gatunków death i thrash, panowie tworzą muzykę szybką, ciężką i bezkompromisową.

➡️https://www.facebook.com/scaregodofficial
➡️https://www.instagram.com/scaregodofficial/
🔊https://open.spotify.com/artist/6zYNQPJq01y1iYEiAHl2zE
🔊https://www.youtube.com/@SCAREGOD

🔴 DAMNATION OF GODS – Zespół powstał w 2019 roku. Najważniejszym założeniem było odrzucenie sztywnych ram gatunkowych i sztucznych ograniczeń. Naszą muzykę określamy jako deathcore z silnymi wpływami black metalu , ale poza tym bez problemu można usłyszeć naleciałości takich gatunków jak: post metal, sludge, hardcore. Na początku 2022 roku została wydana nasza pierwsza EP pt. „FOBIA.”