Nadchodzą czerwcowe, długie letnie noce, ciepły wiatr niedługo otuli nasze twarze, a w jeden z tych upragnionych przez wszystkich wieczorów w Poznaniu dużą dawkę emocji dostarczą najlepsi zawodnicy polskiej alternatywy:

🌃 BLOKOWISKO – post punk/post rock 🌃

Blokowisko wraca POZARAZIE. Nie tylko z nową muzyką, ale także z odświeżoną formułą. Nie jako trio, ale jako kwartet – wzbogaceni o perkusję eksplorują post-punkowe tropy łącząc je nie tylko z rapową ekspresją, ale także gitarowymi ścianami dźwięku i post-rockowymi formami. 

☄️ FB: https://www.facebook.com/oddajcienaszeblokowiska
☄️ IG: https://www.instagram.com/blokowisko_/
☄️ https://youtu.be/PIl46VNFuxw?si=G6KwXGAC8__dYxfS

📀 pawlack – jangle pop/indie pop 📀

pawlack to Wojtek Pawlak, który przez kilka poprzednich lat swoje muzyczne doświadczenie zdobywał w Syndromie Paryskim. Teraz w zamiłowaniu do przestrzennych gitar, syntezatorowych melodii oraz melancholijnych – i nie zawsze bezpośrednich – tekstów, sam pisze, produkuje i nagrywa swoje piosenki w klimatach indie rocka, dream/bedroom popu. Wynikiem niezliczonych godzin spędzonych w procesie twórczym jest wydawnictwo „Pech”, opowiadające o trudach odnajdywania się w nowej rzeczywistości, nieskutecznych próbach usprawiedliwiania sobie swoich porażek i w końcu – o zrozumieniu, że popełnianie błędów to element życia każdego z nas.

☄️ FB: https://www.facebook.com/pawlack
☄️ IG: hhttps://www.instagram.com/pawlack.band/
☄️ https://youtu.be/L8EHP2ahPE8?si=BxAMweuU1IAhEa0k