Ams Clique to trio o wielu muzycznych twarzach, dowolnie łączące gatunki i style, mieszając ostrość precyzyjnych, zamkniętych form z wolnością absolutną czystej improwizacji. W każdym utworze starają się połączyć różnorodne inspiracje, tworząc unikalne dźwiękowe doświadczenie dla swoich słuchaczy.

Elementy fusion sprawiają, że ich muzyka jest nowoczesna i eklektyczna, łącząc jazzowe harmonie z elektronicznymi brzmieniami. Dodatkowo, wprowadzają do swoich kompozycji elementy electro jazzu, które nadają im dynamiczny i futurystyczny charakter. Nie zapominają także o korzeniach funku, co dodaje ich utworom groove’u i tanecznej energii.

Posłuchajcie próbki ich muzyki tutaj: https://youtu.be/8X10ll5B1J8?si=ycb11bwIGwkVj6ME

Oprócz wielu zagranych koncertów, wydarzeń i festiwali (m.in. “JazzAnd”, “Festiwal Pełni Zmysłów” czy “Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note Poznań”) znajdują się w ich dorobku aktywności związane z filmem (ścieżka dźwiękowa do filmu “Menilmontant” w ramach Projekt Kino Nieme)
oraz teatrem (oprawa muzyczna spektaklu “Rapete Papete Pstryk” w reżyserii Artura Romańskiego w Teatrze Nowym w Poznaniu).

w_sercu zagrają dla Was po długiej przerwie koncertowej, pełni niespożytkowanej energii która znajdzie swoje ujście już 11. maja!

Nie przegapcie tej okazji na wspaniałą rozrywkę i świetną muzykę w towarzystwie Ams Clique!

W składzie:

🎹 Stanisław Pawlak – instrumenty klawiszowe
🥁Michał Obrębski – perkusja
🎸Adam Koterski – gitara basowa