Aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich energetycznych setach. Niezwykle skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet przez idealne połączenie selekcji Lexa i wokalu Noviki! Ich wspólne występy podczas wielu edycji festiwalu Audioriver na długo zapadną w pamięci ich uczestników. 

Początkowo grali w ramach kolektywu Beats Friendly, z którym wydali dwie części kompilacji „Friendly Beats”. Jako duet od lat grają w najważniejszych klubach i festiwalach w kraju. Ostatnio wystąpili obok Kittin w sopockim Sfinksie, a w Warszawie w ramach autorskiego cyklu Good Connections w Przystań Nowa Fala. Prowadzą razem podcast Miastosfera na kanale youtube – Idę w Tango. 

Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą, Lovebirds, Hot Toddy, Biernaskim. Wydała cztery albumy solowe, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. W roku 2021, nazywana często „królową sceny klubowej” artystka obchodziła jubileusz 20 lat obecności na scenie i z tej okazji wydała album z nowymi wersjami jej przebojów – Novika 2.0. Obecnie koncertuje z zespołem promując ten materiał (ostatnio na festiwalu Carbon Silesia). W radiu Kampus prowadzi audycję Lekko. 

Mr. Lex to dobrze znany klubowym bywalcom dj i radiowiec. Najczęściej występuje w duecie dj’sko-wokalnym z Noviką. Zagrał też mnóstwo imprez z kolektywem Rakieta. Obecnie można go również usłyszeć solo, najczęściej w klubach Smolna, Praga Centrum, a często gości również w Katowicach na imprezach z cyklu ElektroKlub oraz w nowym plenerowym miejscu Jazbar Muchowiec. W czerwcu zagrał tam u boku Robaga Wruhm’e, z którym zakończyli imprezę spontanicznym b2b. 

Lex od lat prowadzi w Czwórce audycję Pora Lexa oraz Muzyczny Lunch.