•Patryk Pietrzak•
Urodził się w Łodzi 19 sierpnia 1991 roku. Tam też tworzy i mieszka. Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata wokalista, współtwórca muzyki i autor tekstów zespołu Ted Nemeth. Debiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku, jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357. Wiosną ukazały się „Maczugi” – to kolejny singiel zwiastujący drugi solowy album Patryka Pietrzaka. Zakamuflowana w sentymentalnej podróży do przeszłości historia mogłaby być materiałem na kino drogi, którego akcja dzieje się w samochodzie, nocą, w jednym z większych miast. Bohaterowie tego filmu powinni ze sobą porozmawiać, mają sobie dużo do powiedzenia, powinni do siebie pojechać. To sentyment bajek oglądanych na kineskopowym telewizorze. Leniwy taniec. Myślenie życzeniowe. Romantyzowanie. Jeżeli te zdania nie są dla Ciebie niezrozumiałym bełkotem, znajdziesz w tej muzyce coś dla siebie.
Wcześniej drugi album artysty zapowiedział singiel „Więcej”. Emitowany był w kilku najważniejszych rozgłośniach radiowych w kraju z Radiem 357 i Nowy Świat na czele. Od strony produkcyjnej nad utworami czuwał Aleksander Boroś, którego usłyszycie też w live bandzie na trasie koncertowej. Skład uzupełni „Matiz”, perkusista, który występował z Patrykiem w Ted Nemeth. Do zobaczenia pod sceną!
+++
IG ➝ instagram.com/pietrzak_patryk
FB ➝ facebook.com/patrykpietrzakofficial
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/7462Bb4cx4Z0lGEbvAHC5D

•Kasia Lins•
Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Popularność przyniosła jej pierwsza wydana w Polsce w 2018 roku płyta pt. „Wiersz ostatni”. W 2020 roku ukazał się drugi równie udany album pt. Moja Wina, czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja Wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Kasia Lins wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019, 2021 i 2024), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków – O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020).  
Po trzyletniej przerwie wydawniczej, Kasia Lins powróciła z singlem „Po trupach do Ciebie”. W klimatycznym klipie, rodem z kina akcji, artystce partneruje Szczyl. W drugim singlu „Do śmierci mamy czas”, Kasia uraczyła nas nieoczywistym duetem z silnym i szczerym głosem polskiej sceny niezależnej, najgłośniejszym rockowym debiutem ostatnich lat – WalusiemKraksąKryzys. Pomimo, że Artystka pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze. Tym razem wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Trzecia płyta artystki “Omen” ukazała się pod oficyną Universal Music Polska jesienią 2023. 
+++
IG ➝ instagram.com/kasialins
FB ➝ facebook.com/kasialinsofficialpage
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/7IRnDitYnXmIpoClQ0XspK