•noco•
Do oficjalnego zderzenia doszło wrześniowej nocy 2022 roku, jednak znali się na długo przed. Stworzyli byt łączący w sobie różne światy, które subtelnie przeplatają między sobą. Kiedy inni śpią, oni podróżują w otchłani nocy, chwytając nieznane im wcześniej melodie. W nadchodzącym sezonie obiecują wprowadzenie w zupełnie nowe dźwiękowe rejony. Pozostaje tylko czekać na chwilę, gdy publiczność zanurzy się w ich muzycznym świecie. Jak mówią o sobie:
‚‚Nie boimy się mocnych słów, chaosu, sarkazmu i kontrowersyjnych tematów.
Muzyka jest dla nas spoiwem łączącym różne energie, które przechodzą przez nas na co dzień. Od słodkich melodii do energetycznych przesterów – chcemy, by nasza twórczość wniosła świeży powiew na polską scenę.”
+++
IG ➝ instagram.com/noco.muzyka
FB ➝ facebook.com/noco.muzyka

•Matylda/Łukasiewicz•
Nowy mocny duet na Polskim rynku muzycznym. Matylda śpiewa, Radek Łukasiewicz produkuje. W 2022 Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz zmierzyli się z tematem przemijania, śmierci i żałoby na płycie Polskich Znaków. Matylda użyczyła swoich umiejętności wizualnych (teledyski) oraz wokalnych. Teraz kontynuują współpracę we dwójkę, mają gotowy album. 
“Razem zastanawiamy się jak się żyje kobiecie i mężczyźnie we współczesnym świecie, pełnym oczekiwań i społecznej presji. Zwykłe życie, niezwykła forma.” – Matylda/Łukasiewicz. 
Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana kreska instagrama, która otwiera oczy i konfrontuje Polaków z tematem niewygodnym.  
+++
IG ➝ instagram.com/matylda_lukasiewicz
FB ➝ facebook.com/matyldalukasiewicz