•Marek Niedzielski•
Prawdziwy muzyczny wirtuoz, który za pośrednictwem swojej twórczości dostarcza słuchaczom nienafaszerowanych zbędnymi ozdobnikami emocji. Nieoczywisty i nierzadko do bólu szczery marzyciel za pomocą swojego projektu chce stworzyć i skrupulatnie zacieśnić więź z odbiorcami, która według niego jest najważniejszą wypadkową bycia artystą.
Brzmienia Marka Niedzielskiego po raz pierwszy uraczyły nas w 2019 roku, kiedy to na rynku pojawiła się EP-ka zatytułowana Pies. Chwilę później ukazał się również jego debiutancki album o nazwie Aby do wiosny. To właśnie to wydawnictwo określiło styl twórczości Niedzielskiego, a także pokazało, że w klimacie indie okraszonym gitarowymi wstawkami Marek czuje się jak ryba w wodzie. Wyczekujcie nadchodzącego albumu tego ananasa, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku!
+++
IG ➝ instagram.com/marekniedzielski
FB ➝ facebook.com/marekniedzielskimusic
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/3FSYJjsEavVFpzluaiqYoY

•Runforrest•
Runforrest to pseudonim artystyczny krakowskiego singer-songwritera Grzegorza Wardęgi, którego pełne osobistych historii piosenki urzekają emocjonalnością i intymnością. Od 2017 roku nieprzerwanie tworzy, współcześnie razem z Kopim, a ich styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy alt rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wydane dotychczas trzy EP zaprowadziły Runforresta na niezliczoną ilość koncertów i festiwali, w Polsce, jak i za granicą. Wśród najważniejszych występów artysty można wymienić: Męskie Granie, OFF Festival, Tchnienia, Wonderest Festival w Rumunii, koncert w Norymberdze czy w Tauron Arena Kraków.
Współpracował z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, Pepe. czy Lor. 4 kwietnia 2024 r. ukaże się jego debiutancki album Rytuał. Każdy, kto sięgnie po twórczość Runforresta, już nigdy nie zapomni o tym krakowskim artyście.
+++
IG ➝ instagram.com/rnfrrst
FB ➝ facebook.com/runforrestmusic
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/6m4TPomVwYgFtvzRDjaaF5