•Kryształy•
Duet założony przez wieloletnich przyjaciół – Michała Kmieciaka i Pawła Swiernalis – który powstał jako skutek ich spotkania z obcą cywilizacją. Artyści wywodzący się z odmiennych gatunków muzycznych (contemporary classical/alternative rock) znaleźli wspólny język dzięki KRYSZTAŁOM definiując na nowo oblicze bezkompromisowego, tanecznego indie popu. Ich charakterystyczną cechą są melodie i produkcje utrzymujące ambitny poziom, ale nieuciekające w ekskluzywność typową dla muzyki alternatywnej.
+++
IG ➝ instagram.com/krysztalymusic
FB ➝ facebook.com/krysztalymusic
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/4VqmMCNHEyJjJODxwimnbn

•Kathia•
Producentka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i wokalistka. Ubiegłoroczna debiutantka świetnie poradziła sobie na festiwalach Next Fest Festival i Great September, gdzie wypełniła sale po brzegi i została świetnie przyjęta przez publiczność. Świadczy o tym również odbiór singla „lekka jak powietrze” na Spotify, który przekroczył 1 milion odsłuchań. Ponadto Kasia była listopadową ambasadorką akcji EQUAL w Spotify, a jej twarz pojawiła się się na nowojorskim Time Square. Kathia pojawiła się również w grudniowym magazynie Glamour oraz styczniowo-lutowy numerze Vogue, gdzie w ciepłych słowach podkreślany jest jej debiut i dokonania muzyczne.
W listopadzie ubiegłego roku ukazał się debiutancki album Kathii „Przestrzeń”. Krążek Kathii, tym razem całkowicie po polsku, charakteryzuje głęboka emocjonalność i dojrzałość, zarówno muzyczna jak i tekstowa. Artystka z niewiarygodną lekkością łączy zmysłowość i subtelność z duszną i ciężką atmosferą. A wszystko to okraszone jest jej niezwykle głębokim głosem. Kathia bezbłędnie łączy ciepłe emocjonalne brzmienie pianina z elementami elektroniki. 
Artystka zagrała około 200 koncertów, w tym na takich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Soundrive Festiwal. Jej występy zostały świetnie odebrane przez widzów Next Fest Festival, Męskiego Grania, czy Great September, a na Festiwalu Fama artystka otrzymała Nagrodę Główną – TRYTON.
Rok 2024 Kathia rozpoczęła od otrzymania nagrody Odkrycia 2023 w kategorii muzyka na tegorocznej gali Bestsellerów Empiku oraz nominacji do tegorocznych Fryderyków za Fonograficzny Debiut Roku.
+++
IG ➝ instagram.com/kathia.music
FB ➝ facebook.com/kathiamusic
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/1g9e5uwqOiqTC4rZJULLO4