•Jeszcze•
JESZCZE to rodzeństwo pochodzące z mazurskiej wsi. Od dziecka wspólnie tworzą muzykę. Początkowo spokojną, synth-popową, aby później zagłębić się w meandry mocnej, klubowej elektroniki. Poruszający, efemeryczny wokal i polskie, romantyczne teksty subtelnie połączone z mocnym basem, nostalgicznymi melodiami i szybkim tempem stały się przepustką do ich kariery. 
W czerwcu 2023 roku zespół JESZCZE wydał swój drugi autorski album „Z tb na mieście”,który na samej platformie Spotify zdobył już 1.200.000 streamów. Sukces ten zaowocował licznymi koncertami duetu zarówno na nocnych rave’ach, jak i na akustycznych eventach. W 2024 roku JESZCZE zaskoczy nas niejedną niespodzianką wydawniczą!
+++
IG ➝ instagram.com/jestesmyjeszcze
FB ➝ facebook.com/jestesmyJeszcze
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/549OGFxLtnM7L2tu5QYAeb

•We Draw A•
Duet założony przez Piotrka Lewandowskiego (Indigo Tree) i Radka Krzyżanowskiego (Kamp!, La Giang) od pierwszego wydawnictwa wypracował swój rozpoznawalny styl i markę na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Melodyjne piosenki z wyrazistymi tekstami idealnie sprawdzały się na klubowych parkietach i wprawiających w trans koncertach. O ich debiutanckim albumie „Moments” (2014) Bartek Chaciński napisał „Moim zdaniem to jedna z najbardziej obiecujących wizji nowej muzyki pop, jakie się u nas pojawiły w ostatnim czasie”. 
Po wydaniu kolejnego krążka („Ghosts”, 2016) i zagraniu ponad 100 koncertów, w tym na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival), artyści zrobili sobie przerwę od występów na żywo, która skończyła się w 2023 roku. Nowy początek zespół przypieczętował również wydaniem nowego utworu – „IT SHOULD BE BETTER NOW”. W styczniu 2024 ukazał się ich kolejny singiel „WE’RE STILL WONDERING”, a w marcu światło dzienne ujrzała czteroutworowa EPka.
+++
IG ➝ instagram.com/wedrawa
FB ➝ facebook.com/WeDrawA
Spotify ➝ open.spotify.com/artist/55p3DnoUZp910GImjYCob3