•Cinemon•
Analogowe power trio z Krakowa. Muzycznie znajdują się gdzieś pomiędzy rockową klasyką, sceną Seattle i współczesną alternatywą nie stroniącą od eksperymentów spoza gatunków. Po prostu – ma być piosenkowo, hałaśliwie i prawdziwie. Nie patrząc na „oficjalne zasady branży” wydeptują własne ścieżki na całym świecie – zagrali dotychczas w 13 krajach (Kanada, Niemcy, Ukraina, Macedonia, Austria…). Za nimi 8 wydawnictw, w tym na ich ulubionych, analogowych winylach. Współpracowali przy nich m.in. z Mikołajem Trzaską, Misią Furtak, Markiem Rainsem (Rival Sons), Denisem Blackhamem (Eric Clapton, Black Sabbath), Markiem Szwarcem (Pink Freud, Lao Che, Natalia Przybysz). Ich muzyka regularnie gra w alternatywnych rozgłośniach (357, Antyradio, Czwórka, Jedynka i wiele innych), ale najlepiej sprawdza się na żywo.
„Cinemon to niezmiennie najlepszy amerykański zespół w Krakowie” ~ Jarek Szubrycht
„Najbardziej niedoceniany zespół rockowy w Polsce” ~ Piotr Stelmach
„Who?” ~ Sir David Attenborough
Cinemon to:
Michał Wójcik – gitara, wokal
Kuba Pałka – bębny, wokal
Tomek Bysiewicz – bas
+++
IG ➝ instagram.com/cinemonpl
FB ➝ facebook.com/cinemonpl

•The Bullseyes•
„Twój ulubiony zagraniczny zespół z Polski” – The Bullseyes, czyli Darek Łukasik i Mateusz BULSJARZ Jarząbek, to wyjątkowe rockowe show pełne niesamowitej energii, spektakularnej oprawy wizualnej i absurdalnego humoru. Punkowa energia wymieszana z garażową nonszalancją. Ich chwytliwe refreny i sejsmiczne solówki porwą Cię w wir rockowego szaleństwa. Oferują kapitalne piosenki i świetną zabawę. 
Znani między innymi ze scen: Męskie Granie, Festiwal Jarocin, Letnie Brzmienia, StayWild Festival, Great September. Grali przed takimi artystami jak Mrozu, KULT, Krzysztof Zalewski, Big Cyc.
+++
IG ➝ instagram.com/thebullseyes
FB ➝ facebook.com/thebullseyes