STAROŚĆ

Jeśli wiesz jak przewinąć kasetę długopisem, jeśli nie rozumiesz Młodzieżowych Słów Roku, jeśli musisz sprawdzać, kim są headlinerzy festiwali i nadal słuchasz rzeczy z przełomu wieków – zainteresuj się Starością.

Ten młody stażem i stary duchem projekt swój prapremierowy koncert zagrał w styczniu 2024 w SARP social club, proponując nieprzebojowe dźwięki przywołujące wspomnienia nieodżałowanych lat ’90. Tak się dzisiaj nie gra, to już dawno wyszło z mody, mało tego, wszyscy już to słyszeli milion razy.

W warstwie tekstowej Starość proponuje dywagacje na temat upływającego czasu, celu życia i śmierci, rutyny codzienności, nieudanych miłości i szeroko pojętej tematyki związanej z kryzysem wieku średniego.

– Mamy nadzieję, że otwierając obchody urodzin klubu Dragon, wprowadzimy wszystkich gości w odpowiednio posępny nastrój, który utrzyma się aż do sobotniego śniadania – zapowiadają członkowie zespołu Starość zapraszając na wydarzenie.

Projekt Starość tworzą: Jarek Krawczyk (gitara, klawisze, wokal), Filip Martyniec (gitara, bas, chórki) i Adam Fordon (perkusja).