PILORI (Blackened Hardcore / Crust – Rouen, FR)
https://linktr.ee/piloriband
Zespół powstał w Rouen we Francji i gra ekstremalną muzykę z szerokim wachlarzem wpływów. Z bezczelnym brakiem poszanowania względem granic gatunkowych czerpie inspiracje z crustu, black metalu i grindu, ale nie stroni też od death metalu czy chaotycznego hardcoru.
Zaczęli grać na żywo na początku 2016 roku. Od tego czasu Pilori wydał dwa albumy nagrane przy produkcji z Cyrille Gachet (Fange, Sordide, Year of No Light, Monarch) i Brad Boatright przy masteringu (Pig Destroyer, Obituary, Integrity, Nails, Gatecreeper) i dała ponad 120 koncertów w 19 krajach z takimi zespołami jak Full of Hell, Cult Leader, Oathbreaker, Primitive Man, Nostromo, Birds in Row, Regarde Les Hommes Tomber, Wormrot, Implore, i zagrają po raz pierwszy w Poznaniu.

YELL. (Dark Punk – Lublin)
https://www.facebook.com/yell.darkpunk 
Yell. pochodzi z Lublina i gra dark/crust punka z kobiecym głosem. Członkowie takich kapel, jak ex Antichrist, Silence, Mitręga, Creation of Hell, Poor but Loyal, U.S.P, Dødskamp, Sans Fondement, Juliette, Tunguska, Taraban. Aktualnie udzielają się w Bliss oraz Diary of Laura Palmer. 

SMOLA (Powerviolence – Poznan)
https://www.facebook.com/smola.band
Kapel powstał w 2020 roku. Demo „The Strongest Must Fall” na koncie, udział w składance Polish Grindcore Attack i parę koncertów więcej tu i tam. Granie muzy to odskocznia od patologii ukrytej w psychice każdego członka zespołu. Bez noża nie podchodź. Dla fanów gruzu. Będzie sporo nowego materiału do sprawdzenia.

NITA I PRZYJACIELE (Ultra Punk – Poznan)
https://www.facebook.com/nitaiprzyjaciele
Wesołe punkowe granie, rozbrzmiewające w Poznaniu (i nie tylko) od 10 lat.
Szykujcie się na szybką i głośną muzę, (nie)głupie teksty oraz mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy.
I kupujcie płyty, bo jeszcze zostały (czyścimy magazyn przed kolejną, która już niedługo).