Kondratie [kɔ‌dʁa.ti], izraelski solowy projekt w nurcie darkwave Kosty Ostrowskiego.
Kondratie to zbiór widmowych i przerażających syntetycznych melodii, niebezpiecznych mechanicznych rytmów i złowrogich wokalizacji, które tworzą mętną, surrealistyczną atmosferę, jednocześnie dramatyczną i fascynującą, przeplataną poetyckimi tekstami zagłębiającymi się w ponure odcienie wewnętrznych percepcji.

MARTYRMACHINE – elektro-industrialne duo z Łodzi, w obecnej formie działające od czerwca 2023 roku. Zapoczątkowane jako solowy projekt, teraz wzmocnione brzmieniem żywej perkusji oraz samodzielnie skonstruowanym żelaznym instrumentarium.
Brudny, postindustrialny krajobraz miasta wymieszany z wściekłością Electronic Body Music. Monumentalne melodie i wołanie o sprawiedliwość. Szorstkość sampli i perkusjonaliow w nierozerwalnej symbiozie z tęsknymi, syntezatorowymi melodiami. Inspiracja klasycznymi dokonaniami nurtu EBM wymieszana ze współczesnością dark electro ostatniej dekady. Agresja kontra melancholia, trzask i zgrzyt naprzeciw gładkości – wszystko pieczołowicie zbalansowane, zawarte w jednym tworze.

YAKUTIAN CULT – Poznańskie trio kontynuujące tradycję zapomnianych klasyków post punku lat 80tych, agresywny pulsujący bas, gitary jak brzytwa, bębny jak strzały z działa.