Jak brzmiałaby muzyczna podróż po gatunkach inspirowanych ubiegłymi dekadami?
Doświadczycie tego już 27 kwietnia dzięki zespołom Ostatnia Klatka, Moonlets i Groomczykowi🖤
Post-punk i zimna fala, melancholijne indie przeplatane psychodelią oraz indie alternatywa w klimacie DIY bedroom rocka. Weźcie ze sobą bliskich, dajcie znać znajomym i odwiedźcie razem CK NOWE AMORE, by wasze uszy zalała fala dźwiękowej nostalgii.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🎸 OSTATNIA KLATKA 🎸
Ostatnia Klatka to poznański duet na pograniczu post-punka i zimnej fali, który zaczął powstawać za czasów lockdownu w 2020 roku. Ponure brzmienie basu, posępne wokale i lodowaty ton gitary zderzą się z grzmieniem maszyny perkusyjnej i ostrych retro syntezatorów. Klatka przenosi słuchaczy w miejsce pomiędzy przeszłością a teraźniejszością. Otoczą Was dźwiękiem jak gmachy starych blokowisk i kamienic, pogrążone w mroku nieprzyjaznej nocy.
Streamingi: https://linktr.ee/ostatniaklatka
FB: https://www.facebook.com/ostatniaklatka
IG: https://www.instagram.com/ostatnia.klatka/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🎸 MOONLETS 🎸
Moonlets to zespół pochodzący z Warszawy założony w 2020 roku. Muzyków połączył podobny gust muzyczny i fascynacja australijską sceną rocka psychodelicznego. Twórczość duetu oscyluje gdzieś pomiędzy indie rockiem, psychodelią, alternatywą i elektroniką. Muzyka to dla nich przede wszystkim sposób na wyrażanie swoich emocji i dzielenie się ze światem swoim podejściem do życia, obserwacjami, marzeniami i obawami.
Teledysk: https://youtu.be/ZZeDl0YdnmY
Streamingi: https://lnk.bio/Moonlets
FB: https://www.facebook.com/theseMoonlets
IG: https://www.instagram.com/thesemoonlets/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🎸GROOMCZYK 🎸
Groomczyk – zwykły chłopak wychowany na poznańskim wrzecionie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się kiedy w 5 klasie usłyszał piosenki The Beatles – od tego czasu nieprzerwanie dryfuje między monotonną rzeczywistością a marzeniami o podboju muzycznego świata. Izolacja, lęki, dorastanie w mieście, paranoje i moralne kace o 4 nad ranem to tylko niektóre z poruszanych w jego piosenkach tematów. W połączeniu z gitarami mglistymi jak Luboń zimą oraz hipnotycznymi melodiami jego muzyka tworzy perfekcyjnie oniryczny krajobraz.
Spotify: https://linktr.ee/groomczyk
IG: https://www.instagram.com/groomczykk