Nie tylko ten dzień, a cały koncertowy sezon otworzy Zuta – poznański duet, który już na starcie rozgrzeje Was do czerwoności 🔥
Tego dnia usłyszycie także coś, czego jeszcze nie było! Po raz pierwszy na żywo – Lor i Dawid Tyszkowski ze wspólnym utworem „PAM PAM PAM” 🥹

•Zuta•

Zuta to wbrew pozorom duet – Zuty Lipowicz i Maksa Mikulskiego. Po debiucie na scenie Festiwalu NEXT FEST w kwietniu zeszłego roku ich kariera nabrała tempa. Sukcesywnie zdobywają serca słuchaczy wydając kolejne utwory, które swoją różnorodnością pokazują, że Zuty nie da się jednoznacznie zaszufladkować. 

Połączenie tanecznych beatów, ejtisowych synthów i energetyzujących gitar oraz sceniczna energia przejmuje kontrolę nad publiką i wyzwala nieskrępowane ruchy bioder. W swoich tekstach Zuta zbiera emocje i historie, które jak kameleon zmieniają swoje znaczenie w zależności od nastroju słuchacza. 

+++

IG ➝ instagram.com/zuta4ever

FB ➝ facebook.com/zuta4evah

YT ➝ youtube.com/@Zuta4ever

•Lor•

Zespół Lor, w którego skład wchodzą cztery utalentowane dziewczyny pochodzące z Krakowa, wniosły na scenę muzyczną niezwykłą dojrzałość artystyczną, a ich muzyka nie tylko bawi, ale również porusza serca słuchaczy, zapewniając niezapomniane emocjonalne przeżycia na koncertach. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu.

Wspólna więź między dziewczynami z Lor jest nie tylko zauważalna na scenie, ale również odzwierciedla się w ich muzyce i social mediach. Właśnie ta prawdziwość i szczerość sprawiają, że zespół wyprzedaje bilety na swoje koncerty w największych miastach w Polsce! 

Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich, jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”). Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu „Chłopi”.

+++

IG ➝ instagram.com/lorofficial/

FB ➝ facebook.com/bandlor/

YT ➝ youtube.com/channel/UCtxdRUfi2QbqDx3tMlojtLQ

•Dawid Tyszkowski•

Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia, objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy.

W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę „Nadal nie śpię”, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – „Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz „Nie całuj” z Julią Wieniawą”, a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie.

+++

IG ➝ instagram.com/dawid_tyszkowski_

FB ➝ facebook.com/DawidTyszkowski.official

YT ➝ youtube.com/channel/UC1MY6e6jRotvGGW9o8Hz2KA

Wstęp wolny!