Trzeci dzień majówki nad Rusałką to spotkanie z największymi nazwiskami polskiej sceny elektronicznej! 
Będzie naprawdę grubo, a to za sprawą:

•SARAPATA•
Łączą w sobie wiele skrajności, ale i doświadczeń zdobytych na różnych biegunach muzycznej wędrówki. Zamiłowanie do harmonii wynieśli z towarzyszenia zespołowi Lor czy Paulinie Przybysz oraz ze współtworzenia w przeszłości własnej formacji SALK, w której muzyce – za pomocą głównie klasycznego instrumentarium – snuli senne, niemal baśniowe opowieści. “Po godzinach” odkładali na bok gitary i perkusjonalia, by dać upust swojej największej miłości – muzyce elektronicznej, a dokładniej techno. Brzmienie projektu SARAPATA to wypadkowa wielu czynników.

+++
IG ➝ instagram.com/sarapatamusic
FB ➝ facebook.com/SARAPATAMUSIC
Spotify ➝ http://open.spotify.com/artist/741NSWjklXU4lbII8PyWP8…

•RYSY•
Warszawski duet RYSY tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii.
Od początku swojej działalności zespół skupiał się mocno na aktywności koncertowej. Duet gościł na największych polskich festiwalach (m.in. Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver czy Off Festival). a skład koncertowy był często poszerzany o wokalistów, którzy pojawili się na płycie „Traveler” (Justyna Święs, Baasch i Piotr Zioła).

+++
IG ➝ instagram.com/rysymusic
FB ➝ facebook.com/rysymusic
Spotify ➝ http://open.spotify.com/artist/1g8ymDLzZuSX7H7QGY3mGX…

•Beskres•
Inicjatywa dwójki z trzech przedstawicieli jednego z najbardziej znanych polskich zespołów – KAMP!. Inspiracje czerpane na przestrzeni długoletniej działalności grupy, oraz otwartość na nowe brzmienia złożyły się w całość projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski.
BESKRES daje wyraz ich zamiłowaniu do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz dużą inspiracją płynącą z natury daje oryginalny muzyczny mix określany przez nich samych jako Romantic Techno. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom nowego podejścia do elektroniki.

+++
IG ➝ instagram.com/beskresmusic
FB ➝ facebook.com/beskresmusic
Soundcloud ➝ https://soundcloud.com/beskres

Wstęp wolny!