Drugi dzień majówki to gratka dla fanów hip hopu!
Czeka nas bardzo szalony wieczór – wystąpią:

•Aljas•
Raperka, która komentuje współczesną rzeczywistość, relacjonuje szukanie własnej tożsamości oraz sięga po tematy klasyczne dla rapu, by ująć je w krzywym zwierciadle. Styl inspirowany nowojorską sceną, przeniesiony na lokalne konteksty. Jej występ zamykał pierwszą edycję festiwalu Great September, zyskując uznanie i zapewniając jej miejsce na OFF Festival 2023. Ważna jest dla niej interakcja z publiką, a jej koncerty charakteryzują się dużą charyzmą oraz energią.
Aljas przyciągnęła uwagę m.in. portali Vogue.pl, Wyborcza.pl, Newonce.pl, Rytmy.pl oraz magazynu K-MAG, gdzie pojawiły się artykuły i wywiady z artystką.

+++
IG ➝ instagram.com/aljas.jestem
YT ➝ youtube.com/@aljas.jestem
Spotify ➝ http://open.spotify.com/artist/6Vkhs9MXgzLQ88k1rMay1a…

•Proseko•
Urodził się i wychował w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat miał w sobie olbrzymią wrażliwość na muzykę, która nie dawała mu spokoju. Jego muzyczne fascynacje to mieszanka wielogatunkowa. Z jednej strony fascynują go charyzmatyczne jazzowe kompozycje, z drugiej strony jest fanem rapu.

+++
IG ➝ instagram.com/proseko_
FB ➝ facebook.com/Prosekoofficial
YT ➝ youtube.com/channel/UCNw_4HFi_eU89eMdyaGjmPQ

•Rau Performance•
RAU Performance to człowiek wielu talentów i jeden z najbardziej charakterystycznych wykonawców w polskiej muzyce. Produkuje podkłady i rapuje od ponad dekady, był także związany z branżą reklamową i telewizyjną. W trzecim, niezależnie wydanym solowym albumie pt. „Mieszane Uczucia” po raz kolejny udowadnia, że ma wyjątkowe na rapowej scenie poczucie humoru i wyobraźnię, która nie pozwala trzymać się sztywno żadnego kanonu.

+++
IG ➝ instagram.com/rau_performance
FB ➝ facebook.com/orkiestrau
YT ➝ youtube.com/@orkiestrau

Wstęp wolny!