„Osiecka Jazzowo” jest wspólnym projektem Krzysztofa Żesławskiego i Natalii Lubrano. Ich współpraca w naturalny sposób łączy muzykę z poezją. Współczesne jazzowe aranżacje uzupełnione wokalnym kunsztem wydobywają ze znanych utworów nową głębię. W Scenie na Piętrze usłyszymy, jak żywa twórczość Osieckiej uobecnia się w nowych, porywających interpretacjach.

Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej. Pełni również funkcję kierownika muzycznego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Występował również z zespołami Tax Free i Wolna Grupa Bukowina. Natalia Lubrano ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem. Szerszej publiczności znana z V edycji programu „The Voice of Poland” oraz z X edycji „Must be the Music”. Jest również laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne.

Agnieszka Osiecka jest autorką tekstów do ponad dwóch tysięcy utworów. Od lat są one zarówno inspiracją, jak i wyzwaniem dla kompozytorów i wykonawców. Z jej dorobkiem mierzyły się największe twórczynie i twórcy polskiej muzyki rozrywkowej – Katarzyna Gaertner, Seweryn Krajewski, Andrzej Zieliński, Andrzej Kurylewicz, Maryla Rodowicz i Katarzyna Nosowska.

Zespół wystąpi w składzie:
Natalia Lubrano – śpiew,
Olek Miśkiewicz – fortepian, akordeon,
Krzysztof Żesławski – gitara basowa, gitary, kierownictwo muzyczne,
Michał Polak – perkusja.