Potęga przyjaźni i dobrej muzyki nawiedzi miasto doznań! Już 15-03-2024r. w klubie pod Minogą ul. Nowowiejskiego 8 wystąpią Daffodil Pill (Wrocław), Lunatycy Martwej Dyskoteki (Poznań) oraz Hypnosaur (Warszawa) oraz TBA! Będzie dużo psychodelicznych brzmień, improwizacji, dobranocki, kosmicznych połączeń i dobrej zabawy!

💊Daffodil Pill 🏵️

Daffodil Pill to zespół złożony z czterech wiecznie uśmiechniętych wrocławskich hipisów. Początek działalności przypada na koniec roku 2020. Grupa tworzy muzykę stanowiącą połączenie vintage psychodelii z przyjemniackim surf rockiem i progresywnymi elementami. Brzmienie i wizerunek zespołu inspirowany jest latami 60 i 70 ubiegłego stulecia, a także dokonaniami współczesnych przedstawicieli neo- psychodelii, przede wszystkim sceną australijską z King Gizzard and The Lizard Wizard na czele.
W październiku 2021 roku światło dzienne ujrzało debiutanckie EP – „YUP EP”, które spotkało się z bardzo dobrym odbiorem. We wrześniu 2022 zespół wydał live EP zarejestrowane podczas koncertu na festiwalu wrOFFław.Obecnie grupa pracuje nad pierwszym albumem studyjnym.
W swoim rodzinnym mieście Daffodil Pill zasłynął energicznymi koncertami, kompozytorską różnorodnością i pozytywną energią płynącą ze sceny. Aktualnie występy zespołu łączone są z analogowymi wizualizacjami tworzonymi w czasie rzeczywistym za pomocą barwników. Za projekt odpowiedzialna jest LiquidLure.
Pod koniec 2022 roku Daffodil Pill został laureatem nagrody WARTO Gazety Wyborczej Wrocław w kategorii muzyka (Wrocławskie ARTystyczne Odkrycia w roku 2022).

Lunatycy Martwej Dyskoteki to zespół, który można było zobaczyć na jednej scenie wraz ze Świetlikami, Elektrycznymi Gitarami oraz Fisz Emade Tworzywo. Zespół powstał w 2018r. i zadebiutował EP-ką pt. Chaos i Absurd (2019). Przez lata wypracowywał swoje własne unikatowe brzmienie czego efektem jest LP pt. LMD (2022). Przy powstaniu tego albumu zespół współpracował z takimi artystami jak Dagmara Gregorowicz (DAGADANA), Piotr Łojek (Elektryczne Gitary) czy Piotr Kołodyński (Oysterboy/ Muchy). Aktualnie zespół występuje w czteroosobowym składzie: Igor Stobiecki bas&wokal, Tomasz Sojka gitara rytmiczna&wokal, Kacper Kot perkusja&wokal oraz Jakub Walczak gitara solowa.
Powracają po zmianach na koncertowy i wydawniczy szlak, w całkowicie nowej formule kwartetu postpunkowego. Rok 2024 upłynie im pod znakiem Dobranoc +Dobrych Snów:: Nowy materiał pozwoli zabrać publiczność do Pom|ędzY – osamotniony, księżycowy krajobraz, który wyrasta na tkankach duzych i małych miast. Zapewniają koncerty z muzyką pełną improwizacji, jazgotu, smoły, psychodeli i dobranocki.

Hypnosaur to multiwymiarowy wszech wieczny byt, istniejący poza czasem i przestrzenią. Jego obecność była zauważana od zarania dziejów, a przekazy pojawiają się tak długo, jak istnieje cywilizacja. Obecnie przejawia się poprzez soniczny przekaz, którego jesteś świadkiem. Zespół w składzie: Bartosz Kulczycki – główny wokal i klawisze, Michał Siedlecki – chórki i gitara, Marcin Jastrzębski – bas, Marcin Szóstakowski – perkusja, to muzycy grający w przeszłości jak i obecnie w wielu różnych grupach (m.in. Jane Doe, The Assblasters, Saint Hex, Toxxxik Flash). Hypnosaur założony został w 2017 roku w Warszawie, a dwa lata później wydał EP ‘Illusion’. W 2022r. zespół wydał debiutancki album ‘Doomsday’, a w 2024r. kolejną EP-kę „Undead Invaders Born to Die in a Maze”. Muzyki z tego albumu nie da się zaszufladkować – chyba że ogólnie powiedzieć o niej rock’n’roll.