Światowej sławy spektakl muzyczny, przygotowany z okazji 100 rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF w roli Edith Piaf zjawiskowa wokalistka Nathalie Lermitte

Po ogromnym sukcesie na całym świecie i ponad 600 występach Piaf! The Show, ponownie w Polsce! Wyjątkowe widowisko, przygotowanie z okazji 100 rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszych francuskich artystek – Edith Piaf. Dwuczęściowy musical, w całość wykonany w języku francuskim przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej paryskiej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,”La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.
W rolę Edith Piaf, wciela się francuska wokalista i aktorka Nathalie Lermitte, która wspaniale wykonuje utwory Piaf, podbijając serca jej fanów na całym świecie. Na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Edit Piaf w tle.