Najlepsze akustyczne brzmienie w aranżacjach na gitarę akustyczną, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Największe hity Michała i zespołu Ich Troje, takie jak „A wszystko to…”, „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!” oraz dla najwierniejszych fanów muzyczne rarytasy. Z ponad 350 wykonanych przez niego piosenek jak „Geranium”, „Czarno-Biały Świat” czy „Piątek” i „Opowieść”.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej:
– Bilet normalny – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
– Bilet VIP Backstage Pass – posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
– Bilet Sponsor Package – posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty. Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.