Chair oraz Żal zapraszają na drugi koncert ich wiosennej trasy. Już rozegrani a jeszcze nie zmęczeni, zapewnimy wam soczyste doznania, nowe utwory i przedsmak tego, co ukaże się w 2024 roku. 

Chair:
międzynarodowy zespół multimedialnych artystów — Cury i Huberta Kurkiewicza. W swoich utworach potrafią zawrzeć ciekawe obserwacje codzienności podszyte nietuzinkowym humorem. Sami mówią, że robią muzykę, by zwrócić na siebie uwagę i czuć się docenionym. Tę szczerość wydaje się zauważać ich stale poszerzająca się publika.

Swoją muzykę określają jako slay punk. Groteska i absurd towarzyszący Chair nie odwracają jednak uwagi od tego co najważniejsze — wypełnionej uczuciami i lękami muzyki. Osobiste historie przeplatają się u nich z inspiracjami i wieczną potrzebą kreowania. Sam proces kreatywny wiąże się z bardzo
kolektywnym nastawieniem na współpracę. Mimo grania razem od dopiero dwóch lat, gościli już na scenach Off Festiwalu (3-krotnie!), Soundrive, ALter Fest czy Męskiego Grania.

ŻAL:
Duet elektroniczno – wokalno– gitarowy. Grają przyjemne, nostalgiczne piosenki. Muzyka idealna zarówno do bujania się, nucenia jak i tupania nóżką.

Charakter muzyki duetu, opiera się na z syntach rodem z lat 80-tych, okraszonych cyfrowymi niuansami, lofi gitarą, oraz przetworzonymi samplami. A wszystko domknięte w formie piosenek, w których emocjonalne teksty podbijają klimat nostalgii momentami zahaczając o abstrakcję.

Muzyka bliska naszym sercom:

Flying Lotus, Bronski Beat,
Apex Twin, Lech Janerka,
Sega Bodega, Moses Sumney,
Divo, Talking Heads, David
Bowie.