Castle Party Productions & blackenedArt zapraszają na:

Psyclon Nine

Czyli mroczne industrialne dziecko piosenkarza, autora tekstów i multiinstrumentalisty Nero Belluma. Założony na początku 2000 roku zespół Psyclon Nine eksplorował wiele dźwięków w gatunkach industrialnych i metalowych. Często uważa się ich za ojca „Blackened Industrial”.

H.EXE

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych, krajowych reprezentantów sceny harsh electro. Istnieją od 2010 roku i wyjątkowo umiejętnie łączą elementy elektroniki z metalem. Mają za sobą wiele koncertów w Europie. Dzielili już scenę z takimi muzykami jak Hocico, Suicide Commando, Combichrist czy Perturbator.

Her Own World

To nic innego jak wybuchowa mieszanka industrial rocka i electro ze Szczecina. Live show tego kwartetu to nie tylko elektronika pomieszana z gitarowymi riffami, ale także wizualny performance tancerki z użyciem żywego ognia lub led’ów, który dopełnia charakterystyczna barwa wokalu Yu. 
Wydają pod niemiecką wytwórnią darkTunes. Zespół ma na koncie szereg singli, oraz wydany w czerwcu 2023 debiutancki album „Tales from Another Life”.
Koncertują nieustannie od początku swojej działalności w 2020 r. Występowali kilkukrotnie na polskim Castle Party Festival w Bolkowie, Prague Gothic Treffen w Czechach, Schattenwelt Festival w Austrii oraz na European Dark Dance Treffen w Niemczech.