AcidSitter wreszcie wyskakuje z debiutanckim albumem, a to jego poznańska premiera! Do tańca zaprosili znakomitych psychodelików, czyli zespół The Surfin’ Souls. Zapraszamy na lot w kosmos!

Polsko – japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again (Premiera 03.11.23 / Interstellar Smoke Records). Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo. Sweat Dreams, singiel promujący album, został wydany przez irlandzką wytwórnię Fuzzed Up & Astromoon Records.

The Surfin’ Souls – miłośnicy psychodelicznych brzmień garage/surf rocka, na codzień wyznający filozofię DIY. Zainspirowani muzyką zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, przekładają klimat filmów lat 60tych przez spring reverbowe gitary, wściekłe fuzzy i szybkie, niespodziewane rytmy. To muzyka, w której surf rock podaje sobie rękę z thrashowymi brejkami, psych-garage czai się za jizzjazzowymi balladami, a hipnotyzujące groovy stają się częścią fuzzowego wall of sound.