fot. Natalia Paklikowska

Zespół w wyjątkowy sposób zaangażował się w pomoc dla Marianny Krawczyk. Dziewczyna po wypadku potrzebuje m.in. rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu. Do 21 listopada w ramach zrzutki można wylicytować prywatny koncert muzyków.

Licytacja odbywa się w ramach zbiórki zorganizowanej, by pomóc Mariannie Krawczyk, która po upadku z wysokości złamała kręgi piersiowe kręgosłupa. Po przeprowadzonej operacji, która nie do końca okazała się pomyślna, dziewczyna potrzebuje pieniędzy na opiekę lekarską, rehabilitację, sprzęt, leki oraz dalsze leczenie.

.

Link do zbiórki oraz historii Marianny

.

To będzie szczególne wydarzenie zarówno dla duetu, jak i hojnych słuchaczy. Wylicytowany koncert może być wyjątkowym prezentem dla innej osoby. Zespół zadeklarował też, że dojedzie w każde wybrane miejsce.

Jeszcze w te wakacje grali na Męskim Graniu, a już za chwilę mogą zagrać u Ciebie w domu! Możesz też sprawić komuś wyjątkowy prezent, bo Youth Novels dojadą tam, gdzie będzie trzeba! To się nazywa poświęcenie! Wylicytuj niepowtarzalny koncert tylko dla Ciebie albo dla Ciebie i Twoich bliskich! – czytamy na stronie z licytacją.

.

Link do strony z licytacją koncertu

.

.

.

„Hands” to najnowszy utwór zespołu, który powstał we współpracy z holenderskim producentem muzycznym Ferrym Corstenem.