Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album „Irenka”.

Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Kolońska i Szlugi Tour odwiedzi Poznań 17 listopada. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “Ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (Na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

Nie zabraknie też niezwykłej scenografii, która ponownie zachwyci wszystkich uczestników widowiska. To koniec z Królową Dram, teraz pora na Irenkę!

sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Każda jej piosenka to niekwestionowany hit – „Szampan”, „Melodia”, „No Sory”, „Bujda”, „Oczy”, „Ale Jazz” to tylko niektóre z nich, a można by wymieniać jeszcze długo.

GOLDEN CIRCLE
Dla wszystkich, którzy podczas koncertu chcą być blisko sceny, przygotowaliśmy strefę Golden Circle. Dzięki niej będziecie mieć sanah na wyciągnięcie ręki!

PAKIETY MEET&GREET
W tym roku ponownie będziecie mieli możliwość spotkania się sam na sam z sanah i zrobienia sobie z nią pamiątkowego zdjęcia, porozmawiania oraz otrzymania unikalnego pakietu gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Drzwi: 18:00
Support: 19:30
Start: 20:30