Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2021!

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie.23 i 24 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.

Wśród potwierdzonych artystów znaleźli się: Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, sanah, KRÓL, Łąki Łan, Bibobit, Ania Rusowicz, Baranovski, Linia Nocna, Ida, Ofelia, Patrick the Pan, Swiernalis, Jan Serce, Barter Królik i The Cool Quest.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Enea Edison Festival odbywa się w malowniczej scenerii jeziora Kierskiego. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się w pobliżu Best Western Hotel Edison.

W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale również spróbować pysznego jedzenia oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach.

fot. Karolina Kiraga-Rychter