„Letnie Brzmienia”, czyli cykl koncertów największych polskich artystów powraca. Poznańska edycja tego wydarzenia odbędzie się w Parku Starego Browaru z zachowaniem odpowiedniego dystansu od innych uczestników. Piątkowe i sobotnie wieczory upłyną przy naprawdę dobrej muzyce.

Fani polskiego brzmienia z pewnością czekali na tę informację z niecierpliwością. Jeden z najpopularniejszych plenerowych cykli koncertowych rozpocznie się w czerwcu i potrwa całe wakacje, aż do sierpnia. Na scenie „Letniego brzmienia” zaprezentuje się cała plejada polskich artystów. Do tej pory w Poznańskiej edycji ogłoszono 15 koncertów: Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Bitamina + Miętha + Vito Bambino, Sanah, KARAŚ/ROGUCKI, Mery Spolsky, Brodka, Julia Pietrucha, LemON, Kuba Badach – tribute to Andrzej Zaucha, Nosowska, Mrozu, Jazz band Młynarski-Masecki, Ania Dąbrowska i Paweł Domagała. Więcej ogłoszeń wkrótce pojawi się na stronie organizatora.

Bilety oraz karnety można kupować od 19 kwietnia za pośrednictwem strony Eventim. Ceny rozpoczynają się od 59 zł, w zależności od koncertu. Najwięksi muzyczni wielbiciele dostali możliwość zakupu karnetu w cenie 249 zł, który upoważnia do wyboru 3 różnych występów w ramach trasy „Letnie Brzmienia” 2021.

Wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzących koncertach, data, godzina oraz cena biletu, znajdują się w wydarzeniach utworzonych na Facebooku. Pełną listę wydarzeń znajdziecie na stronie Good Taste Production.