W piątek miejsce miała premiera najnowszego singla Youth Novels. Jeden z najzdolniejszych zespołów młodego pokolenia, nie daje o sobie zapomnieć, a potwierdzeniem tego jest ich najnowszy utwór pt. „Woman”.

Po ponad roku przerwy, pod koniec stycznia Youth Novels powrócili i zaprezentowali melancholijny, minimalistyczny, a zarazem bardzo dojrzały utwór pt. „What If”, który w całości wyprodukowali sami przy współpracy z Chrisem Allenem i Zino Mikorey’em (odpowiedzialni za miks i master). Teraz młodzi twórcy powracają z kolejnym bardzo emocjonalnym wykonaniem pt. „Woman”, w którym to subtelny i tajemniczy głos Ani Babrakowskiej, idealnie komponuje się z delikatnymi dźwiękami gitary, a całość uzupełnia nieszablonowy, utrzymany w mizantropijnej otoczce teledysk.

Przypomnijmy, że Youth Novels to pochodzący z Wągrowca zespół muzyczny w składzie: Ania Babrakowska i Emil Nowak, którzy szerszej publiczności zaprezentowali się po raz pierwszy w 2016 roku. Wtedy to mogliśmy usłyszeć ich debiutancką EPkę pt. „I Used To Wreck It All”. Od tego czasu młodzi artyści wciąż się rozwijają, a dowodem na to są ich kolejne fenomenalne utwory. Trzymamy kciuki i oczywiście czekamy na więcej!