W najbliższy czwartek Scena nad Rusałką wznawia nagrania! Wszystko w ramach projektu ,,Antywirusowy pakiet dla młodej sceny muzycznej- naGranie nad Rusałką”, który realizowany jest dzięki wsparciu ENEA, AQUANET oraz Restauracji Rusałka.

Na scenie zaprezentuje się duet The Bullseyes: Darek Łukasik na gitarze i Mateusz Jarząbek na perkusji. Artyści wspólnie pragną skrócić dystans i otulić świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji. W rezultacie uzyskują kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.

The Bullseyes chcą naprawiać Twoje słabe dni i przy okazji dobrze się bawić. To, co określają mianem „dobrej zabawy” mieści się gdzieś pomiędzy komponowaniem wysoce uzależniających, energicznych linii melodycznych, a pisaniem hiperbolizowanych tekstów bazujących na prostych obserwacjach psychologicznych. Wszystko to oprawione niejednokrotnie wizualnie niezręcznym poczuciem humoru.

Muzycznie, zespół to początki brytyjskiej inwazji, szaleństwo The Cramps, zwięzłość wielkich duetów rockowych (White Stripes, The Black Keys) oraz chwytliwość zdjęta żywcem z największych światowych toplist.

Przez teledyski The Bullseyes przemawia olbrzymi dystans oraz poczucie humoru artystów. Przez śląskie szlagiery (Yet There’s You), Windowsa 98 (It Might Not Be For Me), po dosłowny Świat, gościnnie w teledysku (World Doesn’t Care”). W prawdziwym rockowym duchu, pragną by ich piosenki wybrzmiały jak najdalej. „Nic nas tak nie napędza, jak docieranie muzyką w nieosiągalne zakątki Świata”.

Koncert transmitowany będzie za pośrednictwem Facebooka ,,Scena nad Rusałką” oraz na kanale Youtube ,,Scena nad Rusałką”. Do zobaczenia w sieci!