Kilka dni temu premierę miał debiutancki singiel Neli pt: „Od Jutra”. Pochodząca z Koszalina, młoda utalentowana wokalistka znana wcześniej z duetu IWasHomeAnyway, który wystąpił m. in. na Enea Spring Break 2017, teraz postanowiła pójść własną muzyczną drogą i wraz z początkiem Nowego Roku rozpoczęła karierę solową.

 Debiutancki singiel Neli, z teksem stworzonym przez Cleo Ćwiek – aktywistę, modelkę, a także założycielkę Fundacji „Można Zwariować”, to melancholijny, niestroniący od metaforyki, art-popowy utwór, będący niejako podróżą w głąb współczesnych niepokojów. Opowiada on o codziennej, często niełatwej walce z depresją, a także poszukiwaniu wewnętrznej harmonii i własnego „Ja”.  

„Od jutra” to połączenie soulu, R&B, a także alternatywy. Elektroniczna aranżacja  utworu stworzona przez Mateusza Gudla (aka Jordah), idealnie komponuje się z subtelnym, wręcz nostalgicznym głosem Neli tworząc niebanalne połączenie. Całość uzupełnia także przyciągający wzrok teledysk, wyreżyserowany przez Kingę Brocką, odwołujący się w szczególności do literackich i malarskich motywów zagubienia, który wraz z pozostałymi elementami tworzy spójną i ciekawą historię.

Nela to artystka która nie boi się wyzwań. Stawia na prostotę i minimalizm, a jej hasło przewodnie to: „less is more”. Pokazała to już wcześniej, kiedy w latach 2016-2018 wraz Bartkiem Prosułem (aka Yoshii Swxdn), współtworzyła duet IwasHomeAnyway – opierający się  na dezynwolturze w podejściu do formy oraz brakiem jej rozwinięcia, co można było usłyszeć podczas Enea Spring Break 2017. Subtelny głos Neli mogliśmy usłyszeć także w utworze Jordaha pt: „Scrolling”, który wraz z świeżym i energetycznym brzmieniem komponował się idealnie.