Najlepsze kawałki do posłuchania w ramach akcji #zostanwdomu! Tym razem na tapetę bierzemy Izzy And The Black Trees! Sprawdźcie sami czego słuchają w domowym zaciszu w tych dość skomplikowanych dla wszystkich czasach… Miłej lektury i owocnej kwarantanny!

Sweet – Porridge Radio
Iza: Zespół z UK, w większości składający się z dziewczyn, odkryty w kwarantannie na BBC6 Music Radio, poruszające, prawdziwe. Bardzo lubię takie kobiece głosy.

The Static God – Oh Sees
Mario:  Najlepszy koncert roku 2019, lato, Berlin, ponad 30 stopni, cala sala oszalała, najlepszy stage dive w wykonaniu pandy jaki widziałem.

Vanilla Baby – Billie Marten
Mateusz: To jedna z ulubionych naszych wspólnych płyt z żoną i ostatnio często do niej wracamy, a ten utwór ma w sobie coś niepowtarzalnego. Jest mimo swojej delikatności i osadzenia w klimacie pomiędzy folkiem a klimatami około lo-fi, dosyć mroczny, ale zarazem bardzo urzekający. No i słychać w nim echo Elliotta Smitha, którego też bardzo cenie. 

Cut me some slack – Nirvana & Paul McCartney
Łukasz: Z soundtracku filmu Sound City. Łączy amerykański bunt, z angielskim spokojem, polityka (Krist) i szlachcica (Macca), tradycję The Beatles, demolkę Nirvany z radosnym rocknrollem Foo Fighters. Łączmy, nie dzielmy. Twórzmy nietuzinkowo, dbajmy o historię, dbajmy o kulturę – zwłaszcza teraz.

Mr. President, Izzy and the Black Trees
Singiel z naszej świeżej płyty Trust No One, apel na nasze czasy, śmiga na Aferzastej liście przebojów.