Pamiętasz swoje ulubione wydarzenie? Na pewno tak! Nie odbyłoby się, gdyby nie masa zaangażowanych ludzi – agencje koncertowe, organizatorzy, artyści, bookerzy, kluby i domy kultury, DJe, działacze, technicy i barmani. W tym trudnym czasie musimy im pomóc. Wesprzeć ich.

KIM JESTEŚCIE? CO ROBICIE?

Ciężko nas jednoznacznie zdefiniować. Wszystko zaczęło się ponad 7 lat temu od założenia portalu muzycznego, promującego wszelkie koncerty na terenie Poznania i nie tylko. Z czasem postanowiliśmy wyjść do ludzi i od 2 lat, co miesiąc wydajemy bezpłatny magazyn muzyczny, kolportowany w ponad 200 lokalizacjach na terenie Poznania. Równolegle postanowiliśmy zorganizować dla Was szereg koncertów w Poznaniu i innych miastach. W gronie zaprzyjaźnionych artystów możemy wymienić Mery Spolsky, Króla, Ralpha Kamińskiego, Karolinę Czarnecką, Patrick The Pan czy Molchat Doma. Szykowaliśmy dla Was kolejne koncerty, ale… Dalszą część opowieści znacie.

JAK DOTKNĘŁA WAS AKTUALNA SYTUACJA?

Tak jak 99,99% branży muzycznej praktycznie odcięto nam tlen. Utraciliśmy wszystkie możliwości zarobkowania, nie wspominając już o kosztach poniesionych z powodu przełożonych koncertów i prowadzonych akcji promocyjnych. Mówiąc w skrócie – jest ciężko. Oczywiście nie poddamy się tak łatwo i liczymy na Was.

NA CO PRZEZNACZYCIE ZEBRANE ŚRODKI?

Chcemy dotrwać do lepszych czasów i wrócić na wcześniejsze tory. Koncerty to nasze życie i nie zamierzamy z nich zrezygnować. Możecie nam delikatnie pomóc w tych ciężkich czasach. Oczywiście nic na siłę. Za każdą formę wsparcia będziemy Wam dożywotnio wdzięczni!

Kupując cegiełkę, dostajesz 10 zł zniżki na bilet, na wybrane wydarzenie organizatora All in Poznań, sprzedawane przez Going.