Brytyjski duet Seafret powraca do Polski na dwa koncerty! Będzie można usłyszeć ich w Poznaniu i Krakowie pod koniec maja.

Panowie zadebiutowali blisko 5 lat temu wydając EP-kę „Give Me Something”. Ich debiutancki album „Tell Me It’s Real” ukazał się w 2016 roku. Grupa szybko zdobyła popularność w innych krajach, szczególnie dzięki singlom „Atlantis” i „Oceans” z teledyskiem w którym wystąpiła Maisie Williams.

Na dzień dzisiejszy Seafret ma ponad 300 milionów odtworzeń w streamingu i ponad 170 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

W listopadzie mogliśmy usłyszeć premierowo ich nowszy singiel „Love Won’t Let Me Leave”. Ten kawałek jest zwiastunem drugiego długogrającego albumu grupy „Most Of Us Are Strangers”. Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę, więc na koncercie na pewno usłyszymy cały, lub prawie cały nowy materiał.

Panowie z Seafret mimo tego, że grają raczej spokojne i melancholijne kawałki są wulkanami energii. Ich dotychczasowe występy w Polsce praktycznie zawsze były wyprzedane, więc radzimy nie zwlekać z zakupem biletów.