W dniu dzisiejszym odbędzie się w Czarnkowie wernisaż wystawy zdjęć koncertowych autorstwa fotografki współpracującej z naszym portalem, Karoliny Kiragi.

Nie od dziś wiadomo, że fotografia koncertowa nie jest takim łatwym orzechem do zgryzienia. By w dobrym zdjęciu zawrzeć magię danej chwili nie wystarczy plecak drogiego sprzętu. Na scenie muzycznej obecni są także artyści, którzy mimo stosowania minimum środków, roztaczają na koncertach ogrom wspomnianej już magii potrafiącej wypełnić całą salę lub również stadion, i zahipnotyzować setki osób. Łącząc te dwie siły ma się wrażenie, że jest to idealny sposób, by pokazać, czym jest, dla wszystkich obecnych na koncercie, muzyka.

Na wystawie fotografka chce pokazać, że fotografia koncertowa nie jest zbiorem przypadkowych kadrów, stanowiących ilustracje do relacji z wydarzenia, lecz pasją, miłością do muzyki, zmysłem połączonym z refleksem.

Po ponad dziesięciu latach fotografowania koncertów (kiedy to zleciało?) przyszedł moment bardzo ważny w moim życiu. 4 października 2019 r. odbędzie się wernisaż mojej pierwszej, autorskiej wystawy.
W Galerii Pięciu w Czarnkowie będziecie mogli obejrzeć 73 zdjęcia z różnych lat, jednak z przewagą roku obecnego, nadal trwającego. W mych kadrach zobaczycie wokalistów polskich oraz zagranicznych, w tym mojego ukochanego Phila Collinsa z jego występu w Warszawie w czerwcu tego roku ❤️ Na wernisaż zapraszam w piątek, 4 października 2019 roku na godz. 18:00.


Zdjęcia będzie można oglądać przez ponad 2 tygodnie, do 23 października 2019 r. w Galerii Pięciu przy Miejskim Domu Kultury w Czarnkowie przy ul. Kościuszki 60.